حامیان علمی و معنوی

تماس با ما

02133699093-4 

09193519331

 

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

19 بهمن 1393

ابتدا در قسمت سامانه کاربران ثبت نام نمایید

. در این مرحله پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی و کلیک کردن بر گزینه تایید و سپس کلیک بر روی ادامه ، وارد کنترل پنل خود میگردید.

حال در این مرحله با توجه به اینکه شما قبلا در هیچ همایشی عضو نشده اید روی دکمه عضویت در همایش جدید کلیک نمایید.

در این صفحه لیست تمام همایش هایی که در حال ثبت نام و ارسال مقاله می باشند را مشاهده می کنید . جهت ثبت نام در همایشی که قصد شرکت در آن را دارید لازم است روی دکمه عضویت در همایش کلیک کنید .


خواهشمند است در انتخاب همایش خود دقت لازم را به کار برید تا از بروز اشتباهات بعدی جلوگیری شودآنگاه این همایش به لیست همایش های شما اضافه می شود و شما می توانید در صفحه همایش های من به ارسال مقاله و ... بپردازید.

نکته : پس از ورود به همایش خود لطفا نوع شركت در همايش را با دقت انتخاب و سپس روي دكمه ثبت نام كليك كنيد.


در صورتي كه نوع ثبت نامي انتخاب شده داراي هزينه پيش پرداخت باشد لازم است پس از ثبت و ارسال مقالات خود از طريق صفحه پرداخت هزينه ، به صورت اينترنتي هزينه پيش پرداخت را واريز نماييد در غير اينصورت مقاله شما جهت داوري ارسال نمي گردد.

پژوهشگر گرامی در این مرحله نوع شرکت در همایش را انتخاب و روی دکمه عضویت (ثبت نام) کلیک کنید. لطفا در انتخاب نوع شرکت در همایش دقت کنید؛ زیرا هزینه پرداخت شما در آینده براساس انتخاب شما در این صفحه محاسبه می گردد. پس از کلیک روی دکمه ثبت نام تا هدایت کامل به صفحه همایش های من منتظر بمانید.

در این مرحله و در قسمت "مقالات من " لیست مقالاتی که شما برای این همایش به ثبت رسانده اید را مشاهده می کنید. جهت ثبت مقاله جدید روی دکمه "ثبت مقاله جدید" کلیک کنید؛ همچنین برای ارسال فایل های هر عنوان مقاله می توانید از لینکهای مربوطه استفاده نمایید.

در قسمت" ثبت مقاله " جدید باید ابتدا عنوان مقاله خود را به همراه دسته بندی موضوعی و همکاران خود در نگارش مقاله را به ثبت برسانید. دقت کنید جهت داوری مقاله خود نیازی نیست همکاران شما جداگانه ثبت نام نمایند.

در قسمت "پرداخت هزینه" نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نمایید.

تبصره: خواهشمند است هزینه مقالات را به شماره حساب 0101456757007 و یا شماره کارت 6037991858342474 به نام ستاد برگزاری کنگره نزد بانک ملی واریز نموده و رسید آن را از طریق پنل کاربری خود و یا از طریق آدرس ایمیل conf.ntpco@gmail.com به دبیرخانه کنگره ارسال فرمایید.در صورت داشتن کارت عابر بانک ملی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

نکته : مبالغی که به صورت واریز به حساب پرداخت می گردد تنها پس از تأیید دبیرخانه به حساب منظور می گردد

گواهی مقالات اعطاء شده به پژوهشگران کاملاً انفرادی می باشد بطوریکه در هر گواهینامه تنها نام یک نویسنده درج خواهد گردید.

نکات مهم :

  چنانچه نام یک فرد به عنوان نویسنده همراه در مقاله آورده شده باشد به ازای گواهینامه ای که برای این فرد صادر خواهد شد هزینه مجزا دریافت می گردد.که مبلغ آن نود هزار تومان می باشد .

 

لازم به ذکر است جهت دریافت مقاله دوم به بعد هزینه ای به مبلغ یکصد هزار تومان دریافت می گردد.

 

 دانشجویان گرامی جهت استفاده از گزینه تخفیف، ضروری است اسکن کارت دانشجویی معتبر و تاریخ دار و یا گواهی اشتغال به تحصیل را از طریق ایمیل به آدرس اینترنتی کنگره ارسال نمایند.

 

گواهینامه صادر شده بصورت فارسی و لاتین با مهر برجسته به همراه کتاب الکترونیک برای پژوهشگران ارسال می گردد.

لازم به ذکر است پرداخت هزینه مقالاتی که از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و خدمات کارت به کارت بانکی انجام پذیرفته، می­بایست تصویر ای تی ام به آدرس پست اینترنتی کنگره ارسال گردد.

 

 

برچسب ها : همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا،PHD، مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات ،نخستین کنگره بین المللی جامع روانشناسی ایران ، چاپ مقالات ISI و ISC دریافت مقاله ، اکسپت مقاله ، اکسپت مقالات ، نمایه شدن مقاله ، نمایه شدن مقالات ، ارسال گوهی نامه ، دریافت گواهی پیش از موعد ، هیات علمی ، نگارش مقاله ، نخستین کنگره بین المللی جامع روانشناسی ایران ، راهنمای نگارش مقاله ، فراخوان مقاله ، ثبت نام ، تدوین مقاله ف گواهی پذیرش مقاله ، گواه پذیرش مقالات ، اساتید ، پژوهشگران ،درباره مقاله ،نشریات معتبر ، نشریات ISIو ISC ، چاپ فوری مقاله ، راهنمای چاپ مقالات در ژورنال های معتبر ، نخستین کنگره بین المللی ، نخستین کنفرانس بین المللی ،نخستین همایش بین المللی ، نخستین کنگره بین المللی جامع روانشناسی ایران

.


3676
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر
معرفی مجلاتمرکز همایش